Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Левски U10

Футбол 7 - ЗП: група "А"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 16.09.2023 Академия ВР U10 (София) 0:7 Левски U10 (София)
2 кръг 23.09.2023 Национал U10 (София) 3:3 Левски U10 (София)
3 кръг 30.09.2023 Левски U10 (София) 0:0 ЦСКА-София U10 (София)
4 кръг 07.10.2023 Академия Септември U10 (София) 0:9 Левски U10 (София)
5 кръг 14.10.2023 Левски U10 (София) 8:3 Лъвчетата U10 (София)
6 кръг 21.10.2023 Славия 1913 U10 (София) 1:6 Левски U10 (София)
7 кръг 28.10.2023 Левски U10 (София) 8:5 Ултраспорт академия U10 (София)
8 кръг 04.11.2023 ДИТ U10 (София) 2:3 Левски U10 (София)
9 кръг 11.11.2023 Левски U10 (София) 4:1 Марек 1915 U10 (Дупница)
10 кръг 23.03.2024 Левски U10 (София) 14:0 Академия Септември U10 (София)
11 кръг 30.03.2024 Ултраспорт академия U10 (София) 3:10 Левски U10 (София)
12 кръг 06.04.2024 Левски U10 (София) анл. Марек 1915 U10 (Дупница)
13 кръг 13.04.2024 Левски U10 (София) 9:0 Славия 1913 U10 (София)
14 кръг 20.04.2024 ЦСКА-София U10 (София) 1:2 Левски U10 (София)
15 кръг 27.04.2024 Левски U10 (София) анл. Национал U10 (София)
16 кръг 27.04.2024 ДИТ U10 (София) 0:2 Левски U10 (София)
17 кръг 18.05.2024 Левски U10 (София) 15:0 Лъвчетата U10 (София)
18 кръг 25.05.2024 Академия ВР U10 (София) анл. Левски U10 (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Левски U10 (София) 15 13 2 0 100:19 +81 41
2 Академия ВР U10 (София) 14 12 1 1 67:22 +45 37
3 ДИТ U10 (София) 16 10 1 5 59:27 +32 31
4 Славия 1913 U10 (София) 16 9 3 4 70:44 +26 30
5 ЦСКА-София U10 (София) 17 7 2 8 51:49 +2 23
6 Национал U10 (София) 15 6 4 5 57:27 +30 22
7 Ултраспорт академия U10 (София) 16 6 0 10 50:76 -26 18
8 Лъвчетата U10 (София) 17 3 2 12 41:106 -65 11
9 Академия Септември U10 (София) 17 2 2 13 20:94 -74 8
10 Марек 1915 U10 (Дупница) 15 2 1 12 18:69 -51 7

Футбол 7 - Купа "Перник"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 11.08.2023 Ятак Бучино U10 (Големо Бучино) 1:5 Левски U10 (София)
11.08.2023 Левски U10 (София) 16:0 Академика U10 (София)
12.08.2023 Левски U10 (София) 5:2 Национал II U10 (София)
1/4 финал 12.08.2023 Левски U10 (София) 2:0 Хлапетата U10 (Благоевград)
1/2 финал 13.08.2023 Левски U10 (София) 3:0 Орлетата U10 (Благоевград)
финал 13.08.2023 ЦСКА-София U10 (София) 1:0 Левски U10 (София)

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято)

Фаза Дата Резултат
поток 1, група "А" 24.08.2023 Славия 1913 U10 (София) 2:9 Левски U10 (София)
24.08.2023 Левски U10 (София) 11:0 Възраждане 2020 U10 (София)
поток 1, 1/2 финал 26.08.2023 Левски U10 (София) 4:2 ЦСКА-София U10 (София)
поток 1, финал 27.08.2023 Левски U10 (София) 8:0 Славия 1913 U10 (София)

Футбол 7 - Турнир "Gold Cup"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 07.09.2023 Левски U10 (София) 6:0 Приказките U10 (Добрич)
08.09.2023 Левски U10 (София) 7:3 Лато U10 (Алеково)
08.09.2023 Левски U10 (София) 4:2 Ботев U10 (Пловдив)
1/2 финал 09.09.2023 Левски U10 (София) 3:1 Славия 1913 U10 (София)
финал 09.09.2023 Левски U10 (София) 3:3 Ботев U10 (Пловдив)

Футбол 7 - Купа "Болярчета"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 01.12.2023 Левски U10 (София) 7:2 Лато U10 (Алеково)
01.12.2023 Левски U10 (София) 3:1 Черно море U10 (Варна)
1/4 финал 02.12.2023 Левски U10 (София) 24:2 Локомотив U10 (Горна Оряховица)
1/2 финал 03.12.2023 Севлиево U10 (Севлиево) 1:13 Левски U10 (София)
финал 03.12.2023 Левски U10 (София) 9:1 Дунав от Русе U10 (Русе)

Футбол 7 - Купа "Златна Столица"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 08.12.2023 Левски U10 (София) 4:2 Арес U10 (София)
08.12.2023 Левски U10 (София) 2:1 Национал U10 (София)
08.12.2023 ДИТ U10 (София) 0:0 Левски U10 (София)
09.12.2023 Левски U10 (София) 1:2 Славия 1913 U10 (София)
09.12.2023 Ботев U10 (Враца) 0:6 Левски U10 (София)
за 5-6 място 10.12.2023 Левски U10 (София) 1:2 ЦСКА-София U10 (София)

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 1, група "Б" 22.02.2024 Левски U10 (София) 5:1 Берое U10 (Стара Загора)
23.02.2024 Левски U10 (София) 2:0 ДИТ U10 (София)
24.02.2024 Левски U10 (София) 2:1 Арес U10 (София)
поток 1, 1/2 финал 24.02.2024 Национал U10 (София) 2:6 Левски U10 (София)
поток 1, финал 25.02.2024 Хлапетата U10 (Благоевград) 1:3 Левски U10 (София)

Футбол 7 - Купа "Пирин"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 28.02.2024 Левски U10 (София) 7:0 Звездичка U10 (Бургас)
29.02.2024 Левски U10 (София) 15:0 Беласица U10 (Петрич)
01.03.2024 Левски U10 (София) 7:1 Парк U10 (Скопие)
1/2 финал 02.03.2024 Левски U10 (София) 10:1 Славия 1913 II U10 (София)
финал 03.03.2024 Левски U10 (София) 3:4 Осиек U10 (Осиек)

Футбол 7 - Купа "Дупница"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 05.04.2024 Левски U10 (София) 13:0 Хлапетата II U10 (Благоевград)
05.04.2024 Левски U10 (София) 4:2 Будучност 2020 U10 (Ниш)
06.04.2024 Футболна мечта U10 (София) 0:22 Левски U10 (София)
06.04.2024 Академия Металург U10 (Перник) 2:3 Левски U10 (София)
финал 07.04.2024 Левски U10 (София) 4:1 ЦСКА-София U10 (София)

Футбол 7 - Купа "Нове"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 09.05.2024 Академия ВР U10 (София) 0:10 Левски U10 (София)
10.05.2024 Хлапетата U10 (Благоевград) 1:2 Левски U10 (София)
10.05.2024 Дунав от Русе U10 (Русе) 2:7 Левски U10 (София)
11.05.2024 Левски U10 (София) 3:1 Несебър U10 (Несебър)
11.05.2024 Левски U10 (София) 3:0 Приказките U10 (Добрич)
1/2 финал 12.05.2024 Левски U10 (София) 2:3 Ботев U10 (Пловдив)
за 3-4 място 12.05.2024 Хлапетата U10 (Благоевград) 1:1 Левски U10 (София)

Втори отбор

Футбол 7 - ЗП: група "Б"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 17.09.2023 Академия ВР II U10 (София) 6:1 Левски II U10 (София)
2 кръг 24.09.2023 ЦСКА 1948 U10 (София) 2:2 Левски II U10 (София)
3 кръг 01.10.2023 Левски II U10 (София) 3:3 ЦСКА-София II U10 (София)
4 кръг 08.10.2023 Кюстендил U10 (Кюстендил) 2:3 Левски II U10 (София)
5 кръг 15.10.2023 Левски II U10 (София) 4:4 Олимпия ФК U10 (София)
6 кръг 22.10.2023 Славия 1913 II U10 (София) 6:7 Левски II U10 (София)
7 кръг 12.11.2023 Левски II U10 (София) 4:5 Локомотив 1929 U10 (София)
8 кръг 19.11.2023 Септември 57 U10 (София) 0:4 Левски II U10 (София)
9 кръг 17.03.2024 Левски II U10 (София) 3:0 Национал II U10 (София)
10 кръг 24.03.2024 Национал II U10 (София) 3:4 Левски II U10 (София)
11 кръг 31.03.2024 Олимпия ФК U10 (София) 5:4 Левски II U10 (София)
12 кръг 07.04.2024 Левски II U10 (София) 1:3 Кюстендил U10 (Кюстендил)
13 кръг 14.04.2024 Академия ВР II U10 (София) 4:1 Левски II U10 (София)
14 кръг 21.04.2024 Левски II U10 (София) 1:7 Локомотив 1929 U10 (София)
15 кръг 28.04.2024 ЦСКА 1948 U10 (София) 6:4 Левски II U10 (София)
16 кръг 12.05.2024 Левски II U10 (София) анл. ЦСКА-София II U10 (София)
17 кръг 19.05.2024 Септември 57 U10 (София) 0:9 Левски II U10 (София)
18 кръг 26.05.2024 Левски II U10 (София) 7:2 Славия 1913 II U10 (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Академия ВР II U10 (София) 12 12 0 0 76:22 +54 36
2 ЦСКА-София II U10 (София) 13 8 2 3 51:28 +23 26
3 Локомотив 1929 U10 (София) 13 8 0 5 50:41 +9 24
4 Левски II U10 (София) 17 7 3 7 62:58 +4 24
5 ЦСКА 1948 U10 (София) 16 6 4 6 38:43 -5 22
6 Национал II U10 (София) 16 6 3 7 53:45 +8 21
7 Кюстендил U10 (Кюстендил) 17 6 2 9 49:58 -9 20
8 Славия 1913 II U10 (София) 16 6 0 10 60:64 -4 18
9 Олимпия ФК U10 (София) 14 5 3 6 43:54 -11 18
10 Септември 57 U10 (София) 16 1 3 12 19:88 -69 6

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято)

Фаза Дата Резултат
поток 2, група "А" 24.08.2023 Левски II U10 (София) 3:0 Септември U10 (София)
24.08.2023 Левски II U10 (София) 1:3 Хлапетата U10 (Благоевград)
поток 2, 1/2 финал 26.08.2023 ЦСКА-София U10 (София) 4:0 Левски II U10 (София)
поток 2, за 3-4 място 27.08.2023 Славия 1913 U10 (София) 3:2 Левски II U10 (София)

Футбол 7 - Купа "Болярчета"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 01.12.2023 Левски II U10 (София) 3:3 ДЮФК Янтра 2013 U10 (Габрово)
02.12.2023 Левски II U10 (София) 6:3 Делфините U10 (Варна)
1/4 финал 02.12.2023 Левски II U10 (София) 1:3 Дунав от Русе U10 (Русе)
за 5-8 място 02.12.2023 Левски II U10 (София) 1:6 Лато U10 (Алеково)
за 7-8 място 03.12.2023 ДЮФК Янтра 2013 U10 (Габрово) 0:3 Левски II U10 (София)

Футбол 7 - Купа "Златна Столица"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 08.12.2023 Левски II U10 (София) 1:4 ЦСКА-София U10 (София)
08.12.2023 Левски II U10 (София) 0:6 Национал II U10 (София)
08.12.2023 Ботев U10 (Пловдив) 3:1 Левски II U10 (София)
09.12.2023 Левски II U10 (София) 0:0 Септември U10 (София)
09.12.2023 Хлапетата U10 (Благоевград) 4:0 Левски II U10 (София)
за 11-12 място 10.12.2023 Ботев U10 (Враца) 1:2 Левски II U10 (София)

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 2, група "Б" 22.02.2024 Левски II U10 (София) 3:3 ДИТ II U10 (София)
22.02.2024 Локомотив 1929 U10 (София) 4:5 Левски II U10 (София)
23.02.2024 Левски II U10 (София) 4:2 Национал II U10 (София)
23.02.2024 Казичене 1929 U10 (Казичене) 2:10 Левски II U10 (София)
поток 2, 1/2 финал 24.02.2024 Септември U10 (София) 4:5 Левски II U10 (София)
поток 2, финал 25.02.2024 Академия Металург U10 (Перник) 0:2 Левски II U10 (София)

Футбол 7 - Купа "Пирин"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 28.02.2024 Славия 1913 II U10 (София) 1:5 Левски II U10 (София)
29.02.2024 Левски II U10 (София) 7:0 Спорт вилаж U10 (Сандански)
01.03.2024 Левски II U10 (София) 6:1 Звездичка II U10 (Бургас)
1/2 финал 02.03.2024 Левски II U10 (София) 1:8 Осиек U10 (Осиек)
за 3-4 място 03.03.2024 Славия 1913 II U10 (София) 6:3 Левски II U10 (София)

Футбол 7 - контролни срещи

Фаза Дата Резултат
- 03.12.2023 Делфините U10 (Варна) 3:2 Левски II U10 (София)

Подготвителна група до 10 години (родени 2014 година)

Име Пост Роден В отбора
Никола Димитров вратар 08.10.2014 от 2021 год.
Ивайло Маринов защитник 26.08.2014 от 2021 год.
Николай Ангелов защитник 01.07.2014 от 2021 год.
Николай Григоров защитник 03.04.2014 от 2021 год.
Сами Хайек защитник 05.11.2014 от 2021 год.
Симеон Кирилов защитник 24.09.2014 от 2021 год.
Антон Георгиев полузащитник 02.07.2014 от 2021 год.
Антон Дашев полузащитник 02.04.2014 от 2021 год.
Калоян Иванов полузащитник 19.09.2014 от 2022 год.
Константин Николов полузащитник 18.08.2014 от 2021 год.
Кристиан Стефанов полузащитник 01.11.2014 от 2021 год.
Мартин Борисов полузащитник 16.05.2014 от 2021 год.
Никола Шандурков полузащитник 28.07.2014 от 2022 год.
Божидар Стумбов нападател 24.11.2014 от 2022 год.
Калоян Беляшки нападател 22.01.2014 от 2022 год.
Трифон Трифонов нападател 31.05.2014 от 2021 год.

Треньор: Георги Кузовски;