Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Левски U8

Футбол 5 - Купа "Перник"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 12.08.2023 Миньор U8 (Перник) 0:15 Левски U8 (София)
12.08.2023 Хлапетата II U8 (Благоевград) 3:5 Левски U8 (София)
1/2 финал 13.08.2023 Левски U8 (София) 6:1 Хлапетата U8 (Благоевград)
финал 13.08.2023 Левски U8 (София) 6:1 Тракия 2004 U8 (Пловдив)

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято)

Фаза Дата Резултат
група "А" 24.08.2023 Левски U8 (София) 9:0 Олимпия ФК U8 (София)
25.08.2023 Левски U8 (София) 7:1 Септември U8 (София)
26.08.2023 Левски U8 (София) 13:1 ЦСКА-София U8 (София)
1/2 финал 26.08.2023 Левски U8 (София) 8:2 Левски II U8 (София)
финал 27.08.2023 Левски U8 (София) 4:0 Академия ВР U8 (София)

Футбол 5 - Купа "Болярчета"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 24.11.2023 Левски U8 (София) 10:0 Севлиево U8 (Севлиево)
24.11.2023 Левски U8 (София) 9:0 Ятак Бучино U8 (Големо Бучино)
25.11.2023 Левски U8 (София) 3:2 Звездичка U8 (Бургас)
1/4 финал 25.11.2023 Левски U8 (София) 4:1 Хлапетата II U8 (Благоевград)
1/2 финал 26.11.2023 Болярчета U8 (Велико Търново) анл. Левски U8 (София)

Футбол 5 - Купа "Златна Столица"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 08.12.2023 Септември II U8 (София) 0:7 Левски U8 (София)
08.12.2023 Академия Металург U8 (Перник) 0:7 Левски U8 (София)
09.12.2023 Левски U8 (София) 3:2 Олимпия ФК U8 (София)
09.12.2023 ЦСКА-София U8 (София) 2:1 Левски U8 (София)
09.12.2023 Левски U8 (София) 3:0 Национал II U8 (София)
1/2 финал 10.12.2023 ЦСКА-София II U8 (София) 0:2 Левски U8 (София)
финал 10.12.2023 ЦСКА-София U8 (София) 2:0 Левски U8 (София)

Футбол 5 - Коледен турнир

Фаза Дата Резултат
групова фаза 15.12.2023 Левски U8 (София) 8:0 Септември U8 (София)
15.12.2023 Левски U8 (София) 6:0 Славия 1913 U8 (София)
16.12.2023 Академия Мургаш U8 (Нови хан) 0:13 Левски U8 (София)
1/2 финал 17.12.2023 Левски U8 (София) 9:1 Национал U8 (София)
финал 17.12.2023 Левски U8 (София) 0:4 ЦСКА-София U8 (София)

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 1, група "Б" 22.02.2024 Левски U8 (София) 3:2 Национал U8 (София)
23.02.2024 Левски U8 (София) 5:2 Хлапетата U8 (Благоевград)
24.02.2024 Левски U8 (София) 14:0 Левски-Раковски U8 (София)
поток 1, 1/2 финал 24.02.2024 Септември U8 (София) 2:7 Левски U8 (София)
поток 1, финал 25.02.2024 Олимпия ФК U8 (София) 1:4 Левски U8 (София)

Футбол 5 - IKIGAI Hanami Cup

Фаза Дата Резултат
групова фаза 03.04.2024 Левски U8 (София) 2:2 Олимпия ФК U8 (София)
03.04.2024 Левски U8 (София) 7:2 Септември U8 (София)
03.04.2024 Левски U8 (София) 5:0 ЦСКА-София U8 (София)
1/2 финал 03.04.2024 Левски U8 (София) 4:2 Национал U8 (София)
финал 03.04.2024 ЦСКА-София U8 (София) 3:5 Левски U8 (София)

Футбол 5 - Купа "Шипка Старс"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 05.04.2024 Левски U8 (София) 11:1 Тракия 2004 U8 (Пловдив)
06.04.2024 Арда 1924 U8 (Кърджали) 0:9 Левски U8 (София)
06.04.2024 Левски U8 (София) 16:0 Хасково 2022 U8 (Хасково)
1/2 финал 07.04.2024 Звездичка U8 (Бургас) 2:5 Левски U8 (София)
финал 07.04.2024 Болярчета U8 (Велико Търново) 1:4 Левски U8 (София)

Втори отбор

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято)

Фаза Дата Резултат
група "Б" 24.08.2023 Левски II U8 (София) 4:2 Левски-Раковски U8 (София)
25.08.2023 Левски II U8 (София) 10:0 ДИТ U8 (София)
26.08.2023 Левски II U8 (София) 1:5 Академия ВР U8 (София)
1/2 финал 26.08.2023 Левски U8 (София) 8:2 Левски II U8 (София)
за 3-4 място 27.08.2023 Левски II U8 (София) 2:2 Септември U8 (София)

Футбол 5 - Купа "Болярчета"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 24.11.2023 Тракия 2004 U8 (Пловдив) 2:2 Левски II U8 (София)
24.11.2023 Левски II U8 (София) 2:4 Атлетико U8 (Русе)
25.11.2023 Хлапетата II U8 (Благоевград) 2:4 Левски II U8 (София)
25.11.2023 Лато U8 (Алеково) 3:1 Левски II U8 (София)

Футбол 5 - Купа "Златна Столица"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 08.12.2023 Септември U8 (София) 1:2 Левски II U8 (София)
08.12.2023 ДИТ U8 (София) 1:4 Левски II U8 (София)
09.12.2023 Левски II U8 (София) 1:1 Ботев U8 (Враца)
09.12.2023 ЦСКА-София II U8 (София) 2:2 Левски II U8 (София)
09.12.2023 Левски II U8 (София) 2:3 Национал U8 (София)
за 7-8 място 10.12.2023 Левски II U8 (София) 2:1 Национал II U8 (София)

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 2, група "А" 22.02.2024 Олимпия ФК U8 (София) 1:2 Левски II U8 (София)
23.02.2024 Левски II U8 (София) 4:2 Шампион U8 (София)
24.02.2024 Левски II U8 (София) 8:3 Академия Металург U8 (Перник)
поток 2, 1/2 финал 24.02.2024 Левски II U8 (София) 9:0 Левски-Раковски II U8 (София)
поток 2, финал 25.02.2024 Левски II U8 (София) 7:2 Хлапетата U8 (Благоевград)

Футбол 5 - Купа "Шипка Старс"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 05.04.2024 Марица U8 (Марково) 0:1 Левски II U8 (София)
06.04.2024 Локомотив U8 (Стара Загора) 2:2 Левски II U8 (София)
06.04.2024 Болярчета U8 (Велико Търново) 6:2 Левски II U8 (София)
за 5-8 място 07.04.2024 Левски II U8 (София) 5:3 Локомотив 1926 U8 (Пловдив)
за 5-6 място 07.04.2024 Левски II U8 (София) 3:1 Тракия 2004 U8 (Пловдив)

Подготвителна група до 8 години (родени 2016 година)

Име Пост Роден В отбора
Иван Иванов вратар 29.01.2016 от 2022 год.
Кристиян Георгиев вратар 2016 -
Стилиан Пашалиев вратар 07.06.2016 от 2023 год.
Вокил Иванов защитник 24.02.2016 от 2023 год.
Георги Атанасов полузащитник 12.10.2016 от 2023 год.
Денис Мустафа нападател 10.11.2016 от 2021 год.
Иван Дашев полузащитник 02.06.2016 от 2023 год.
Михаил Кирилов полузащитник 28.04.2016 от 2021 год.
Александър Йорданов нападател 29.07.2016 от 2023 год.
Владислав Митов нападател 04.06.2016 от 2023 год.

Треньор: Радостин Борисов;