Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Левски U12

Футбол 9 - ЗП: група "А"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 16.09.2023 Пирин U12 (Благоевград) 1:0 Левски U12 (София)
2 кръг 23.09.2023 Левски U12 (София) 3:0 Олимпия ФК U12 (София)
3 кръг 30.09.2023 Национал U12 (София) 1:6 Левски U12 (София)
4 кръг 07.10.2023 Академика U12 (София) 1:4 Левски U12 (София)
5 кръг 14.10.2023 Левски U12 (София) 0:1 Локомотив 1929 U12 (София)
6 кръг 21.10.2023 Славия 1913 U12 (София) 3:3 Левски U12 (София)
7 кръг 28.10.2023 Левски U12 (София) 2:1 Ултраспорт академия U12 (София)
8 кръг 04.11.2023 Левски-Раковски U12 (София) 0:3 Левски U12 (София)
9 кръг 11.11.2023 Левски U12 (София) 4:0 Септември U12 (София)
10 кръг 23.03.2024 Левски-Раковски U12 (София) 1:2 Левски U12 (София)
11 кръг 30.03.2024 почива
12 кръг 06.04.2024 Левски U12 (София) 3:0 Пирин U12 (Благоевград)
13 кръг 13.04.2024 Олимпия ФК U12 (София) 0:3 Левски U12 (София)
14 кръг 20.04.2024 Левски U12 (София) 5:0 Национал U12 (София)
15 кръг 27.04.2024 Славия 1913 U12 (София) 1:1 Левски U12 (София)
16 кръг 11.05.2024 Левски U12 (София) 3:0 Ултраспорт академия U12 (София)
17 кръг 18.05.2024 ДИТ U12 (София) 0:0 Левски U12 (София)
18 кръг 25.05.2024 Левски U12 (София) -:- Академика U12 (София)
19 кръг 01.06.2024 Локомотив 1929 U12 (София) -:- Левски U12 (София)
20 кръг 08.06.2024 Левски U12 (София) -:- Септември U12 (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Пирин U12 (Благоевград) 16 14 1 1 59:11 +48 43
2 Левски U12 (София) 16 11 3 2 42:10 +32 36
3 Олимпия ФК U12 (София) 14 9 1 4 32:14 +18 28
4 Славия 1913 U12 (София) 16 7 6 3 37:24 +13 27
5 Ултраспорт академия U12 (София) 15 8 2 5 39:23 +16 26
6 Локомотив 1929 U12 (София) 16 7 4 5 30:30 0 25
7 Национал U12 (София) 15 4 1 10 16:45 -29 13
8 Левски-Раковски U12 (София) 17 4 1 12 15:36 -21 13
9 ДИТ U12 (София) 7 3 3 1 12:5 +7 12
10 Септември U12 (София) 16 4 0 12 15:46 -31 12
11 Академика U12 (София) 16 0 0 16 8:61 -53 0

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято)

Фаза Дата Резултат
поток 1, група "А" 24.08.2023 Национал U12 (София) 1:5 Левски U12 (София)
24.08.2023 Пирин U12 (Благоевград) 0:6 Левски U12 (София)
поток 1, 1/2 финал 26.08.2023 Левски U12 (София) 2:0 ДИТ U12 (София)
поток 1, финал 27.08.2023 Левски U12 (София) 1:0 Олимпия ФК U12 (София)

Футбол 9 - Купа "София" U12 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 1, група "А" 22.02.2024 Левски U12 (София) 3:0 Септември U12 (София)
23.02.2024 Черно море U12 (Варна) 0:3 Левски U12 (София)
24.02.2024 ДИТ U12 (София) 0:2 Левски U12 (София)
поток 1, 1/2 финал 24.02.2024 Левски U12 (София) 0:1 Олимпия ФК U12 (София)
поток 1, за 3-4 място 25.02.2024 Левски U12 (София) 3:0 Септември U12 (София)

Футбол 9 - Купа "Трявна"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 31.03.2024 Черноморец 1919 U12 (Бургас) 0:18 Левски U12 (София)
31.03.2024 Левски U12 (София) 3:0 Етър ВТ U12 (Велико Търново)
01.04.2024 Ботев U12 (Пловдив) 0:4 Левски U12 (София)
01.04.2024 ФА Раднево U12 (Раднево) 0:28 Левски U12 (София)
02.04.2024 Левски U12 (София) 4:0 Спартак 1918 U12 (Варна)

Футбол 9 - Турнир "Северна звезда"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 03.05.2024 Левски U12 (София) 1:2 Бурсаспор U12 (Бурса)
03.05.2024 Прогресул Спартак U12 (Букурещ) 0:10 Левски U12 (София)
04.05.2024 Дунав от Русе U12 (Русе) 1:8 Левски U12 (София)
1/2 финал 04.05.2024 ФКСБ U12 (Букурещ) 1:1 Левски U12 (София)
за 3-4 място 05.05.2024 Локомотив U12 (Горна Оряховица) 0:3 Левски U12 (София)

Втори отбор

Футбол 9 - ЗП: група "Б"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 17.09.2023 Левски II U12 (София) 2:1 Олимпия ФК II U12 (София)
2 кръг 24.09.2023 Миньор U12 (Перник) 1:1 Левски II U12 (София)
3 кръг 01.10.2023 Левски II U12 (София) 4:0 Национал II U12 (София)
4 кръг 08.10.2023 Враждебна U12 (София) 1:9 Левски II U12 (София)
5 кръг 15.10.2023 Левски II U12 (София) 2:2 Славия 1913 II U12 (София)
6 кръг 22.10.2023 Сердика U12 (София) 1:1 Левски II U12 (София)
7 кръг 30.10.2023 Левски II U12 (София) 0:1 ДИТ U12 (София)
8 кръг 06.11.2023 Витоша 13 U12 (София) 1:3 Левски II U12 (София)
9 кръг 12.11.2023 почива
10 кръг 19.11.2023 Левски II U12 (София) 4:1 ЦСКА-София U12 (София)
11 кръг 17.03.2024 Кюстендил U12 (Кюстендил) 1:2 Левски II U12 (София)
12 кръг 24.03.2024 Левски II U12 (София) 2:0 Олимпия ФК II U12 (София)
13 кръг 31.03.2024 Миньор U12 (Перник) 1:2 Левски II U12 (София)
14 кръг 07.04.2024 Левски II U12 (София) 2:1 Славия 1913 II U12 (София)
15 кръг 14.04.2024 Враждебна U12 (София) 0:8 Левски II U12 (София)
16 кръг 21.04.2024 Левски II U12 (София) 2:1 Елит U12 (София)
17 кръг 28.04.2024 Сердика U12 (София) 1:6 Левски II U12 (София)
18 кръг 12.05.2024 Левски II U12 (София) 3:1 Кюстендил U12 (Кюстендил)
19 кръг 19.05.2024 ЦСКА-София U12 (София) 1:3 Левски II U12 (София)
20 кръг 26.05.2024 Левски II U12 (София) -:- Национал II U12 (София)
21 кръг 02.06.2024 Витоша 13 U12 (София) -:- Левски II U12 (София)
22 кръг 09.06.2024 почива

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Левски II U12 (София) 18 14 3 1 56:16 +40 45
2 Миньор U12 (Перник) 16 7 7 2 33:13 +20 28
3 Национал II U12 (София) 15 9 1 5 42:31 +11 28
4 Витоша 13 U12 (София) 17 8 3 6 37:34 +3 27
5 ДИТ U12 (София) 9 8 1 0 23:2 +21 25
6 Славия 1913 II U12 (София) 16 6 5 5 19:18 +1 23
7 Кюстендил U12 (Кюстендил) 16 6 4 6 33:26 +7 22
8 ЦСКА-София U12 (София) 14 6 0 8 36:34 +2 18
9 Сердика U12 (София) 16 4 4 8 22:30 -8 16
10 Олимпия ФК II U12 (София) 16 4 2 10 16:30 -14 14
11 Враждебна U12 (София) 16 0 2 14 16:82 -66 2
12 Елит U12 (София) 7 0 0 7 8:25 -17 0

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято)

Фаза Дата Резултат
поток 2, група "Б" 25.08.2023 Арес U12 (София) 1:2 Левски II U12 (София)
25.08.2023 Национал U12 (София) 1:0 Левски II U12 (София)
поток 2, 1/2 финал 26.08.2023 Левски-Раковски U12 (София) 1:2 Левски II U12 (София)
поток 2, финал 27.08.2023 Национал U12 (София) 0:0 Левски II U12 (София)

Футбол 9 - Купа "София" U12 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 2, група "Б" 22.02.2024 Локомотив 1929 U12 (София) 0:1 Левски II U12 (София)
23.02.2024 ДИТ II U12 (София) 1:6 Левски II U12 (София)
24.02.2024 Арес U12 (София) 0:7 Левски II U12 (София)
поток 2, 1/2 финал 24.02.2024 Олимпия ФК II U12 (София) 0:1 Левски II U12 (София)
поток 2, финал 25.02.2024 Левски-Раковски U12 (София) 0:2 Левски II U12 (София)

Подготвителна група до 12 години (родени 2012 година)

Име Пост Роден В отбора
Лъчезар Рошлев вратар 02.03.2012 от 2018 год.
Явор Луканов вратар 05.02.2012 от 2020 год.
Антоан Младенов защитник 18.06.2012 от 2022 год.
Владислав Георгиев защитник 16.05.2012 от 2018 год.
Максим Пильов защитник 17.08.2012 от 2019 год.
Михаил Тодоров защитник 03.01.2012 от 2020 год.
Теодор Станков защитник 16.09.2012 от 2020 год.
Анакин Пьоше полузащитник 24.03.2012 от 2022 год.
Андрей Младенов полузащитник 05.12.2012 от 2020 год.
Борис Недков полузащитник 28.09.2012 от 2021 год.
Виктор Ангелов полузащитник 15.05.2012 от 2017 год.
Даниел Банков полузащитник 01.10.2012 от 2018 год.
Даниел Метрашев полузащитник 15.09.2012 от 2021 год.
Калоян Деспотов полузащитник 14.10.2012 от 2019 год.
Константин Велев полузащитник 19.05.2012 от 2022 год.
Мартин Младенов полузащитник 05.12.2012 от 2020 год.
Николай Чалъков полузащитник 17.07.2012 от 2022 год.
Огнян Назъров полузащитник 25.01.2012 от 2018 год.
Алекс Иванов нападател 20.08.2012 от 2020 год.
Андрей Гелишев нападател 29.04.2012 от 2021 год.
Марио Николов нападател 08.02.2012 от 2017 год.
Михаил Стефанов нападател 15.08.2012 от 2017 год.
Момчил Колев нападател 10.12.2012 от 2021 год.
Николай Бончев нападател 18.06.2012 от 2018 год.
Теодор Стаменов нападател 21.02.2012 от 2022 год.

Треньор: Станислав Богданов;