Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Левски U9

Футбол 5 - ЗП: група "А"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 16.09.2023 Левски U9 (София) 7:4 Национал U9 (София)
2 кръг 23.09.2023 Септември U9 (София) 0:18 Левски U9 (София)
3 кръг 30.09.2023 Левски U9 (София) 6:4 Арес U9 (София)
4 кръг 07.10.2023 Славия 1913 U9 (София) 9:9 Левски U9 (София)
5 кръг 14.10.2023 Левски U9 (София) 10:4 Локомотив 1929 U9 (София)
6 кръг 21.10.2023 Витоша 13 U9 (София) 1:11 Левски U9 (София)
7 кръг 28.10.2023 Левски U9 (София) 11:2 Левски-Раковски U9 (София)
8 кръг 04.11.2023 Левски U9 (София) 4:2 ЦСКА-София U9 (София)
9 кръг 11.11.2023 Олимпия ФК U9 (София) 0:9 Левски U9 (София)
10 кръг 23.03.2024 Левски U9 (София) 6:4 Олимпия ФК U9 (София)
11 кръг 30.03.2024 Локомотив 1929 U9 (София) 0:8 Левски U9 (София)
12 кръг 18.05.2024 Левски U9 (София) 7:3 Национал U9 (София)
13 кръг 13.04.2024 Славия 1913 U9 (София) 4:3 Левски U9 (София)
14 кръг 20.04.2024 почива
15 кръг 27.04.2024 Левски U9 (София) 3:3 ЦСКА-София U9 (София)
16 кръг 20.05.2024 Левски-Раковски U9 (София) 1:6 Левски U9 (София)
17 кръг 18.05.2024 Левски U9 (София) 7:1 Арес U9 (София)
18 кръг 25.05.2024 Септември U9 (София) -:- Левски U9 (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Левски U9 (София) 16 13 2 1 125:42 +83 41
2 Славия 1913 U9 (София) 14 13 1 0 93:33 +60 40
3 Арес U9 (София) 15 10 0 5 70:49 +21 30
4 ЦСКА-София U9 (София) 15 9 1 5 67:31 +36 28
5 Национал U9 (София) 14 7 1 6 67:54 +13 22
6 Олимпия ФК U9 (София) 15 6 1 8 37:58 -21 19
7 Локомотив 1929 U9 (София) 15 4 1 10 54:76 -22 13
8 Левски-Раковски U9 (София) 15 4 1 10 48:72 -24 13
9 Витоша 13 U9 (София) 9 1 0 8 17:65 -48 3
10 Септември U9 (София) 16 1 0 15 28:126 -98 3

Футбол 5 - Купа "Перник"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 11.08.2023 Орлетата U9 (Благоевград) 3:2 Левски U9 (София)
11.08.2023 Левски U9 (София) 22:0 Миньор II U9 (Перник)
12.08.2023 Левски U9 (София) 7:3 Олимпико U9 (София)
1/4 финал 12.08.2023 Хлапетата U9 (Благоевград) 4:5 Левски U9 (София)
1/2 финал 13.08.2023 Левски U9 (София) 1:3 Хлапетата II U9 (Благоевград)
за 3-4 място 13.08.2023 Левски U9 (София) 2:1 Орлетата U9 (Благоевград)

Футбол 5 - Купа "Болярчета"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 24.11.2023 Болярчета II U9 (Велико Търново) 4:4 Левски U9 (София)
25.11.2023 Левски U9 (София) 18:0 Ботев U9 (Дебелец)
1/4 финал 25.11.2023 Левски U9 (София) 8:1 Севлиево U9 (Севлиево)
1/2 финал 26.11.2023 Левски U9 (София) анл. Болярчета U9 (Велико Търново)

Футбол 7 - Купа "София" U9 (лято)

Фаза Дата Резултат
група "А" 24.08.2023 Академия ВР U9 (София) 12:1 Левски U9 (София)
25.08.2023 Левски U9 (София) 0:5 Национал U9 (София)
26.08.2023 Левски U9 (София) 1:6 Хлапетата U9 (Благоевград)

Футбол 7 - Купа "Златна Столица"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 08.12.2023 Левски U9 (София) 3:1 ЦСКА-София U9 (София)
08.12.2023 Левски U9 (София) 2:6 Национал II U9 (София)
09.12.2023 Славия 1913 U9 (София) 0:3 Левски U9 (София)
09.12.2023 Левски U9 (София) 7:0 Ботев U9 (Враца)
09.12.2023 Хлапетата U9 (Благоевград) 1:1 Левски U9 (София)
за 5-6 място 10.12.2023 Септември U9 (София) 1:3 Левски U9 (София)

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 01.02.2024 Шипка старс 2015 U9 (Асеновград) 2:11 Левски U9 (София)
02.02.2024 Академия Мургаш U9 (Нови хан) 1:12 Левски U9 (София)
1/4 финал 03.02.2024 Левски U9 (София) 7:0 Берое U9 (Стара Загора)
1/2 финал 03.02.2024 Черно море U9 (Варна) 3:3 Левски U9 (София)
финал 04.02.2024 Левски U9 (София) 9:2 Шипка старс 2015 U9 (Асеновград)

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 1, група "А" 22.02.2024 ДИТ U9 (София) 1:4 Левски U9 (София)
23.02.2024 Академия ВР U9 (София) 1:3 Левски U9 (София)
24.02.2024 Олимпия ФК U9 (София) 1:4 Левски U9 (София)
поток 1, 1/2 финал 24.02.2024 Левски U9 (София) 3:1 Септември U9 (София)
поток 1, финал 25.02.2024 Левски U9 (София) 1:4 Академия ВР U9 (София)

Футбол 7 - Купа "Дупница"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 05.04.2024 Левски U9 (София) 13:0 Искър 1945 U9 (Нови Искър)
05.04.2024 Ятак Бучино U9 (Големо Бучино) 0:9 Левски U9 (София)
06.04.2024 Хлапетата II U9 (Благоевград) 0:14 Левски U9 (София)
06.04.2024 Будучност 2020 U9 (Ниш) 3:8 Левски U9 (София)
финал 07.04.2024 Левски U9 (София) 6:1 Хлапетата U9 (Благоевград)

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 10.05.2024 Левски U9 (София) 11:0 София спорт U9 (София)
10.05.2024 Септември U9 (София) 6:6 Левски U9 (София)
11.05.2024 Левски U9 (София) 2:4 Национал U9 (София)
12.05.2024 Локомотив 1929 U9 (София) 2:10 Левски U9 (София)
1/2 финал 12.05.2024 Славия 1913 U9 (София) 1:2 Левски U9 (София)
1/2 финал 12.05.2024 Левски U9 (София) 1:7 Национал U9 (София)

Втори отбор

Футбол 5 - ЗП: група "Б"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 17.09.2023 Левски II U9 (София) 3:4 Миньор U9 (Перник)
2 кръг 24.09.2023 АФР U9 (София) 3:12 Левски II U9 (София)
3 кръг 01.10.2023 Левски II U9 (София) 11:4 Барокко U9 (София)
4 кръг 08.10.2023 Славия 1913 II U9 (София) 4:8 Левски II U9 (София)
5 кръг 18.11.2023 Левски II U9 (София) 8:0 Супер стар U9 (София)
6 кръг 22.10.2023 София спорт U9 (София) 4:0 Левски II U9 (София)
7 кръг 12.11.2023 Левски II U9 (София) 2:2 Витоша U9 (Бистрица)
8 кръг 19.11.2023 Левски II U9 (София) 1:2 ЦСКА-София II U9 (София)
9 кръг 19.11.2023 Олимпия ФК II U9 (София) 3:8 Левски II U9 (София)
10 кръг 24.03.2024 Левски II U9 (София) 17:0 АФР U9 (София)
11 кръг 31.03.2024 Миньор U9 (Перник) 2:3 Левски II U9 (София)
12 кръг 26.05.2024 Левски II U9 (София) анл. Олимпия ФК II U9 (София)
13 кръг 14.04.2024 ЦСКА-София II U9 (София) 3:2 Левски II U9 (София)
14 кръг 21.04.2024 Левски II U9 (София) 7:3 София спорт U9 (София)
15 кръг 19.05.2024 Левски II U9 (София) 4:1 Славия 1913 II U9 (София)
16 кръг 20.05.2024 Академика U9 (София) 2:5 Левски II U9 (София)
17 кръг 19.05.2024 Левски II U9 (София) 9:2 Витоша U9 (Бистрица)
18 кръг 26.05.2024 Барокко U9 (София) -:- Левски II U9 (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 ЦСКА-София II U9 (София) 15 14 0 1 102:28 +74 42
2 София спорт U9 (София) 17 12 2 3 110:66 +44 38
3 Славия 1913 II U9 (София) 17 12 1 4 120:43 +77 37
4 Левски II U9 (София) 16 11 1 4 100:39 +61 34
5 Миньор U9 (Перник) 17 7 2 8 74:67 +7 23
6 Витоша U9 (Бистрица) 16 6 1 9 60:66 -6 19
7 Барокко U9 (София) 15 4 2 9 63:95 -32 14
8 Олимпия ФК II U9 (София) 13 3 1 9 50:79 -29 10
9 Академика U9 (София) 7 2 2 3 28:34 -6 8
10 Супер стар U9 (София) 9 1 0 8 9:77 -68 3
11 АФР U9 (София) 16 1 0 15 33:155 -122 3

Футбол 7 - Купа "Златна Столица"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 08.12.2023 Левски II U9 (София) 2:4 Арес U9 (София)
08.12.2023 Левски II U9 (София) 1:2 Национал U9 (София)
09.12.2023 Септември U9 (София) 2:0 Левски II U9 (София)
09.12.2023 Левски II U9 (София) 0:2 Олимпия ФК U9 (София)
09.12.2023 ДИТ U9 (София) 2:0 Левски II U9 (София)
за 11-12 място 10.12.2023 Левски II U9 (София) 3:1 Ботев U9 (Враца)

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 01.02.2024 Левски II U9 (София) 1:8 Кронос 2016 U9 (Пловдив)
02.02.2024 Левски II U9 (София) 2:2 Берое U9 (Стара Загора)
за 9-12 място 03.02.2024 Локомотив 1926 U9 (Пловдив) 2:3 Левски II U9 (София)
за 9-12 място 03.02.2024 Левски II U9 (София) 2:3 Марица U9 (Ясно поле)
за 9-12 място 04.02.2024 Академия Мургаш U9 (Нови хан) 2:0 Левски II U9 (София)

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима)

Фаза Дата Резултат
поток 2, група "А" 22.02.2024 Арес U9 (София) 2:0 Левски II U9 (София)
23.02.2024 Академия ВР II U9 (София) 1:7 Левски II U9 (София)
24.02.2024 Славия 1913 II U9 (София) 1:1 Левски II U9 (София)
поток 2, 1/2 финал 24.02.2024 Левски II U9 (София) 0:5 Национал II U9 (София)
поток 2, за 3-4 място 25.02.2024 Академия Металург U9 (Перник) 0:0 Левски II U9 (София)

Подготвителна група до 9 години (родени 2015 година)

Име Пост Роден В отбора
Алекс Василев защитник 2015 от 2023 год.
Даниел Димитров защитник 30.05.2015 от 2022 год.
Ивайло Димитров защитник 07.01.2015 от 2021 год.
Калоян Методиев защитник 01.10.2015 от 2021 год.
Кристослав Стоянов защитник 13.09.2015 от 2022 год.
Даниел Лауал полузащитник 2015 от 2022 год.
Димитър Димитров полузащитник 2015 от 2023 год.
Кристиян Тасев полузащитник 2015 от 2023 год.
Петър Михайлов полузащитник 15.04.2015 от 2021 год.
Цветан Стефанов полузащитник 10.05.2015 от 2021 год.
Борис Тихолов нападател 2015 от 2023 год.
Георги Величков нападател 26.10.2015 от 2021 год.
Момчил Гюнелиев нападател 11.05.2015 от 2021 год.
Никола Димитров нападател 16.01.2015 от 2021 год.
Никола Тошкин нападател 31.03.2015 от 2021 год.

Треньор: Стефан Медвецки;