Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Левски U10

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "А"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 17.09.2022 Левски U10 (София) 8:0 Марек 1915 U10 (Дупница)
2 кръг 24.09.2022 ЦСКА-София U10 (София) 2:0 Левски U10 (София)
3 кръг 08.10.2022 Левски U10 (София) 6:0 Лъвчетата U10 (София)
4 кръг 15.10.2022 Левски U10 (София) 2:4 Славия 1913 U10 (София)
5 кръг 22.10.2022 София спорт U10 (София) 0:10 Левски U10 (София)
6 кръг 29.10.2022 Левски U10 (София) 6:1 Септември U10 (София)
7 кръг 05.11.2022 Ултраспорт академия U10 (София) 1:4 Левски U10 (София)
8 кръг 12.11.2022 Левски U10 (София) 6:0 Локомотив 1929 U10 (София)
9 кръг 19.11.2022 Национал U10 (София) 2:3 Левски U10 (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Славия 1913 U10 (София) 9 9 0 0 47:8 +39 27
2 ЦСКА-София U10 (София) 9 8 0 1 38:6 +32 24
3 Левски U10 (София) 9 7 0 2 45:10 +35 21
4 Лъвчетата U10 (София) 9 3 2 4 10:31 -21 11
5 Ултраспорт академия U10 (София) 9 3 1 5 30:22 +8 10
6 Национал U10 (София) 9 3 1 5 23:25 -2 10
7 Локомотив 1929 U10 (София) 9 2 3 4 16:22 -6 9
8 Марек 1915 U10 (Дупница) 9 1 3 5 13:40 -27 6
9 Септември U10 (София) 9 0 4 5 10:34 -24 4
10 София спорт U10 (София) 9 0 4 5 8:42 -34 4

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято)

Фаза Дата Резултат
поток 1, група "А" 25.08.2022 Витоша U10 (Бистрица) 0:19 Левски U10 (София)
26.08.2022 Левски U10 (София) 3:1 Локомотив 1929 U10 (София)
27.08.2022 Левски U10 (София) 7:1 Септември U10 (София)
поток 1, 1/2 финал 27.08.2022 Левски U10 (София) 3:3 Хлапетата U10 (Благоевград)
поток 1, за 3-4 място 28.08.2022 Левски U10 (София) 4:0 Локомотив 1929 U10 (София)

Футбол 7 - Турнир "Enery Element Cup"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 09.09.2022 Левски U10 (София) 6:1 Локомотив 1926 U10 (Пловдив)
09.09.2022 Хасково U10 (Хасково) 1:11 Левски U10 (София)
10.09.2022 Академия Хаджи U10 (Овидиу) 5:6 Левски U10 (София)
1/2 финал 10.09.2022 Левски U10 (София) 3:2 Рабона U10 (Белград)
финал 11.09.2022 Левски U10 (София) 3:2 Болярчета U10 (Велико Търново)

футбол 7 - Турнир "Болярчета къп"

Фаза Дата Резултат
групова фаза 24.11.2022 Левски U10 (София) 7:3 Тракия 2004 U10 (Пловдив)
25.11.2022 Левски U10 (София) 3:0 Етър ВТ U10 (Велико Търново)
26.11.2022 Левски U10 (София) 4:5 Локомотив U10 (Горна Оряховица)
1/2 финал 26.11.2022 Болярчета U10 (Велико Търново) 4:0 Левски U10 (София)
за 3-4 място 27.11.2022 Левски U10 (София) 17:3 Локомотив U10 (Горна Оряховица)

Втори отбор

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "Б"

Фаза Дата Резултат
1 кръг 18.09.2022 Левски II U10 (София) 6:1 Академия Бойко Величков U10 (София)
2 кръг 25.09.2022 Национал II U10 (София) 4:1 Левски II U10 (София)
3 кръг 09.10.2022 Левски II U10 (София) 8:0 Септември II U10 (София)
4 кръг 16.10.2022 Славия 1913 II U10 (София) 2:0 Левски II U10 (София)
5 кръг 23.10.2022 Левски II U10 (София) 6:0 Барокко U10 (София)
6 кръг 30.10.2022 Левски II U10 (София) 2:4 ЦСКА-София II U10 (София)
7 кръг 06.11.2022 Витоша 13 U10 (София) 1:6 Левски II U10 (София)
8 кръг 13.11.2022 Левски II U10 (София) 0:4 ДИТ U10 (София)
9 кръг 20.11.2022 Арес U10 (София) 1:5 Левски II U10 (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 ЦСКА-София II U10 (София) 9 8 1 0 44:10 +34 25
2 ДИТ U10 (София) 9 7 1 1 31:8 +23 22
3 Славия 1913 II U10 (София) 9 7 0 2 41:17 +24 21
4 Левски II U10 (София) 9 5 0 4 34:17 +17 15
5 Академия Бойко Величков U10 (София) 9 4 1 4 25:30 -5 13
6 Национал II U10 (София) 9 4 0 5 30:24 +6 12
7 Арес U10 (София) 9 3 2 4 18:21 -3 11
8 Витоша 13 U10 (София) 9 2 0 7 14:30 -16 6
9 Барокко U10 (София) 9 1 1 7 16:36 -20 4
10 Септември II U10 (София) 9 1 0 8 9:69 -60 3

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято)

Фаза Дата Резултат
поток 2, група "Б" 25.08.2022 Левски II U10 (София) 4:0 Витоша 13 U10 (София)
26.08.2022 Арес U10 (София) 1:2 Левски II U10 (София)
27.08.2022 ДИТ U10 (София) 2:2 Левски II U10 (София)
поток 2, 1/2 финал 27.08.2022 Славия 1913 II U10 (София) 3:2 Левски II U10 (София)
поток 2, за 3-4 място 28.08.2022 Академия Металург U10 (Перник) 2:4 Левски II U10 (София)

Подготвителна група до 10 години (родени 2013 година)

Име Пост Роден В отбора
Александър Будинов вратар 23.11.2013 от 2021 год.
Борис Лазаров вратар 16.10.2013 от 2021 год.
Виктор Илиев вратар 18.07.2013 от 2022 год.
Георги Василев защитник 01.05.2013 от 2021 год.
Ивайло Динев защитник 05.04.2013 от 2021 год.
Калоян Димитров защитник 23.09.2013 от 2021 год.
Кристиян Кръстев защитник 28.05.2013 от 2021 год.
Борис Николов полузащитник 23.08.2013 от 2022 год.
Иван Методиев полузащитник 22.06.2013 от 2021 год.
Константин Иванов полузащитник 30.05.2013 от 2021 год.
Кристиян Пандурски полузащитник 09.12.2013 от 2021 год.
Марио Каменов полузащитник 11.02.2013 от 2021 год.
Никола Димитров полузащитник 23.09.2013 от 2021 год.
Николай Пашалиев полузащитник 18.04.2013 от 2021 год.
Рикардо Марков полузащитник 13.08.2013 от 2022 год.
Александър Георгиев нападател 21.08.2013 от 2021 год.
Александър Митев нападател 06.08.2013 от 2022 год.
Александър Христов нападател 25.04.2013 от 2021 год.
Андрей Францов нападател 02.09.2013 от 2022 год.
Васил Василев нападател 16.03.2013 от 2021 год.
Веселин Ценов нападател 07.02.2013 от 2021 год.
Георги Вучков нападател 29.08.2013 от 2021 год.
Ивайло Великов нападател 24.09.2013 от 2021 год.
Павлин Златков нападател 13.01.2014 от 2021 год.

Треньор: Християн Христов;