Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Футбол 9 - първи етап, група А

Фаза Дата Резултат
1 кръг 26.09.2020 Левски (София) 5:0 Миньор (Перник)
2 кръг 03.10.2020 Левски (София) 1:2 Национал (София)
3 кръг 10.10.2020 ДИТ Спорт (София) 1:1 Левски (София)
4 кръг 17.10.2020 Левски (София) 0:0 Славия 1913 (София)
5 кръг отложен Левски-Раковски (София) -:- Левски (София)
6 кръг 31.10.2020 Левски (София) 3:0 Септември (София)
7 кръг 07.11.2020 Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:11 Левски (София)
8 кръг 14.11.2020 Левски (София) 7:1 Спортист 13 (София)
9 кръг 21.11.2020 Балкан 1929 (Ботевград) 0:6 Левски (София)
10 кръг отложен Левски (София) -:- Ботев 2017 (Батановци)
11 кръг 05.12.2020 почива

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 ДИТ Спорт (София) 8 6 2 0 38:5 +33 20
2 Национал (София) 8 5 2 1 21:9 +12 17
3 Левски (София) 8 5 2 1 34:4 +30 17
4 Левски-Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 +17 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 +25 14
6 Спортист 13 (София) 8 4 1 3 21:21 0 13
7 Септември (София) 8 3 2 3 20:18 +2 11
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 8 2 1 5 9:32 -23 7
9 Миньор (Перник) 8 1 1 6 9:24 -15 4
10 Ботев 2017 (Батановци) 7 1 0 6 8:57 -49 3
11 Балкан 1929 (Ботевград) 8 0 0 8 6:38 -32 0

източник: bulgarian-football.com


Втори отбор

Футбол 9 - първи етап, група Б

Фаза Дата Резултат
1 кръг 27.09.2020 Левски II (София) 11:0 Кюстендил (Кюстендил)
2 кръг 04.10.2020 почива
3 кръг 11.10.2020 Левски II (София) 3:2 ЦСКА-София (София)
4 кръг 18.10.2020 Атлетико Артен (София) 2:0 Левски II (София)
5 кръг 25.10.2020 Левски II (София) 4:2 ДИТ Спорт II (София)
6 кръг 01.11.2020 Левски II (София) 1:0 Н спорт (София)
7 кръг 08.11.2020 Левски-Раковски II (София) 0:3 Левски II (София)
8 кръг 15.11.2020 Левски II (София) 1:3 Академик 1947 (София)
9 кръг 22.11.2020 Витоша (Бистрица) 1:2 Левски II (София)
10 кръг отложен Левски II (София) -:- Металург 1957 (Перник)
11 кръг отложен РМФ (София) -:- Левски II (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Академик 1947 (София) 8 8 0 0 36:6 +30 24
2 Атлетико Артен (София) 8 6 0 2 18:7 +11 18
3 Левски II (София) 8 6 0 2 25:10 +15 18
4 ЦСКА-София (София) 9 4 2 3 28:16 +12 14
5 Витоша (Бистрица) 8 3 3 2 9:10 -1 12
6 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 14:16 -2 12
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 +2 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 -17 8
9 ДИТ Спорт II (София) 9 2 1 6 10:20 -10 7
10 РМФ (София) 8 2 0 6 12:37 -25 6
11 Левски-Раковски II (София) 8 0 1 7 6:21 -15 1

източник: bulgarian-football.com