Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Футбол 9 - първи етап, група А

Фаза Дата Резултат
1 кръг 21.09.2019 Левски (София) 0:2 Ком 98 (Годеч)
2 кръг 28.09.2019 Левски (София) 8:0 Арес (София)
3 кръг 05.10.2019 Н спорт (София) 1:5 Левски (София)
4 кръг 12.10.2019 Левски (София) 5:0 Пловдив (Пловдив)
5 кръг 19.10.2019 София спорт (София) 0:11 Левски (София)
6 кръг 30.11.2019 Левски (София) 7:1 Левски-Раковски (София)
7 кръг 09.11.2019 Славия 1913 (София) 1:6 Левски (София)
8 кръг 16.11.2019 Левски (София) 6:1 Барокко (София)
9 кръг 23.11.2019 Септември (София) 0:5 Левски (София)

Забележка:

Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София. Играят се 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. Мачовете се провеждат на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Ком 98 (Годеч) 9 8 1 0 28:5 +23 25
2 Левски (София) 9 8 0 1 53:6 +47 24
3 Славия 1913 (София) 9 6 2 1 23:8 +15 20
4 ФА Пловдив (Пловдив) 9 5 1 3 17:13 +4 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 19:18 +1 15
6 Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 0 12
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 9:24 -15 7
8 Арес (София) 9 2 0 7 7:27 -20 6
9 Барокко (София) 9 1 1 7 14:41 -27 4
10 София спорт (София) 9 1 0 8 8:36 -28 3

източник: bulgarian-football.com


Втори отбор

Футбол 9 - първи етап, група Б

Фаза Дата Резултат
1 кръг 22.09.2019 Левски II (София) 3:0 Металург 1957 (Перник)
2 кръг 29.09.2019 Национал (София) 0:4 Левски II (София)
3 кръг 06.10.2019 Левски II (София) 1:2 ДИТ Спорт (София)
4 кръг 13.10.2019 Левски II (София) 0:5 ЦСКА-София (София)
5 кръг 20.10.2019 Олимпия (София) 0:8 Левски II (София)
6 кръг 01.12.2019 Левски II (София) 2:2 Метал 2002 (Перник)
7 кръг 10.11.2019 Кюстендил (Кюстендил) 1:4 Левски II (София)
8 кръг 17.11.2019 Левски II (София) 6:1 Витоша 13 (София)
9 кръг 24.11.2019 Олимпиец (София) 4:2 Левски II (София)

Забележка:

Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София. Играят се 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. Мачовете се провеждат на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 ЦСКА-София (София) 9 9 0 0 58:2 +56 27
2 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 8 7 0 1 22:6 +16 21
3 Олимпиец (София) 8 7 0 1 20:16 +4 21
4 Левски II (София) 9 5 1 3 30:15 +15 16
5 Национал (София) 9 4 1 4 18:17 +1 13
6 Металург 1957 (Перник) 9 3 2 4 14:19 -5 11
7 Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 11:21 -10 10
8 Кюстендил (Кюстендил) 9 1 1 7 6:29 -23 4
9 Олимпия ФК (София) 9 1 0 8 10:37 -27 3
10 Витоша 13 (София) 9 1 0 8 9:36 -27 3

източник: bulgarian-football.com

Подготвителна група (родени 2008 година)

Име Пост Роден В отбора
Георги Стоянов вратар 23.06.2008 от 2019 год.
Огнян Владимиров вратар 24.01.2008 от 2016 год.
Александър Ковачев защитник 25.04.2008 от 2019 год.
Александър Петров защитник 21.11.2008 от 2016 год.
Антон Манов защитник 28.08.2008 от 2017 год.
Антонио Янков защитник 20.01.2008 от 2019 год.
Калоян Иванов защитник 14.02.2008 от 2019 год.
Кристиан Манолов защитник 10.03.2008 от 2016 год.
Николай Кръстев защитник 12.05.2008 от 2019 год.
Николай Миланов защитник 26.12.2008 от 2019 год.
Стоян Лазаров защитник 17.07.2008 от 2016 год.
Антоан Радославов полузащитник 26.05.2008 от 2017 год.
Антонио Георгиев полузащитник 17.01.2008 от 2016 год.
Кристиан Риджалски полузащитник 17.09.2008 от 2019 год.
Кристиян Вутов полузащитник 24.06.2008 от 2016 год.
Ники Станимиров полузащитник 31.03.2008 от 2019 год.
Радостин Стоилов полузащитник 01.01.2008 от 2019 год.
Сашо Грънчаров полузащитник 14.01.2008 от 2018 год.
Алекс Върбанов нападател 04.09.2008 от 2019 год.
Александър Василев нападател 29.08.2008 от 2019 год.
Андрей Стоимчев нападател 26.01.2008 от 2018 год.
Велизар Ветов нападател 11.04.2008 от 2018 год.
Иво Мотев нападател 24.03.2008 от 2017 год.
Константин Панов нападател 17.07.2008 от 2019 год.
Лео Димитров нападател 02.03.2008 от 2019 год.
Самуел Велчев нападател 08.07.2008 от 2016 год.
Стивън Жерард Жан Ив Гаоте нападател 19.02.2008 от 2015 год.

Треньор: Милен Гаджев;