Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Елитна група U17

Фаза Дата Резултат
1 кръг 28.08.2018 Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Левски (София)
2 кръг 09.09.2018 Левски (София) -:- Септември (София)
3 кръг 16.09.2018 Левски-Раковски (София) -:- Левски (София)
4 кръг 22.09.2018 Левски (София) -:- Витоша (Бистрица)
5 кръг 29.09.2018 Монтана 1921 (Монтана) -:- Левски (София)
6 кръг 06.10.2018 Левски (София) -:- ЦСКА (София)
7 кръг 13.10.2018 Черно море (Варна) -:- Левски (София)
8 кръг 20.10.2018 Славия 1913 (София) -:- Левски (София)
9 кръг 03.11.2018 Левски (София) -:- Сокол (Марково)
10 кръг 07.11.2018 Лудогорец 1945 (Разград) -:- Левски (София)
11 кръг 10.11.2018 Левски (София) -:- Берое (Стара Загора)
12 кръг 14.11.2018 Етър ВТ (Велико Търново) -:- Левски (София)
13 кръг 17.11.2018 Левски (София) -:- Ботев (Пловдив)
14 кръг 24.11.2018 Ботев (Враца) -:- Левски (София)
15 кръг 01.12.2018 Левски (София) -:- Дунав 2010 (Русе)
16 кръг 02.03.2019 Левски (София) -:- Локомотив 1926 (Пловдив)
17 кръг 09.03.2019 Септември (София) -:- Левски (София)
18 кръг 16.03.2019 Левски (София) -:- Левски-Раковски (София)
19 кръг 30.03.2019 Витоша (Бистрица) -:- Левски (София)
20 кръг 06.04.2019 Левски (София) -:- Монтана 1921 (Монтана)
21 кръг 10.04.2019 ЦСКА (София) -:- Левски (София)
22 кръг 13.04.2019 Левски (София) -:- Черно море (Варна)
23 кръг 20.04.2019 Левски (София) -:- Славия 1913 (София)
24 кръг 27.04.2019 Сокол (Марково) -:- Левски (София)
25 кръг 04.05.2019 Левски (София) -:- Лудогорец 1945 (Разград)
26 кръг 08.05.2019 Берое (Стара Загора) -:- Левски (София)
27 кръг 11.05.2019 Левски (София) -:- Етър ВТ (Велико Търново)
28 кръг 18.05.2019 Ботев (Пловдив) -:- Левски (София)
29 кръг 25.05.2019 Левски (София) -:- Ботев (Враца)
30 кръг 01.06.2019 Дунав 2010 (Русе) -:- Левски (София)

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Берое (Стара Загора) - - - - -:- - 0
1 Ботев (Враца) - - - - -:- - 0
1 Ботев (Пловдив) - - - - -:- - 0
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - - - - -:- - 0
1 Дунав 2010 (Русе) - - - - -:- - 0
1 Етър ВТ (Велико Търново) - - - - -:- - 0
1 Левски (София) - - - - -:- - 0
1 Левски Раковски (София) - - - - -:- - 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - - - - -:- - 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - - - - -:- - 0
1 Монтана 1921 (Монтана) - - - - -:- - 0
1 Септември (София) - - - - -:- - 0
1 Славия 1913 (София) - - - - -:- - 0
1 Сокол (Марково) - - - - -:- - 0
1 ЦСКА-София (София) - - - - -:- - 0
1 Черно море (Варна) - - - - -:- - 0

източник: bulgarian-football.com