Левски София - резултати, класирания, футболисти, треньори, юноши, статистика по сезони

Детско-юношеска школа

Левски U10

Футбол 7 - първи етап

Фаза Дата Резултат
1 кръг 28.09.2014 Левски U10 (София) 2:0 Лъвчетата U10 (София)
2 кръг 06.10.2014 Левски U10 (София) 1:0 Витоша U10 (Бистрица)
3 кръг 10.10.2014 ДИТ Спорт U10 (София) 1:6 Левски U10 (София)
4 кръг 19.10.2014 Левски U10 (София) 2:2 Метал 2002 U10 (Перник)
5 кръг 30.10.2014 Оскар ЕЛ U10 (София) 0:3 Левски U10 (София)
6 кръг 02.11.2014 Левски U10 (София) 2:1 Сливнишки герой U10 (Сливница)
7 кръг 09.11.2014 БМ Спорт U10 (София) 2:10 Левски U10 (София)
8 кръг 16.11.2014 Левски U10 (София) 8:0 София 2010 U10 (София)
9 кръг 23.11.2014 Костинброд U10 (Костинброд) 0:2 Левски U10 (София)

Бележки

Всички мачове се играят на стадион "Зона спорт", кв.Герман.

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Левски U10 (София) 9 8 1 0 36:6 +30 25
2 Метал 2002 U10 (Перник) 9 7 2 0 33:6 +27 23
3 Лъвчетата U10 (София) 9 7 0 2 23:5 +18 21
4 Костинброд U10 (Костинброд) 9 6 1 2 17:9 +8 19
5 ДИТ Спорт U10 (София) 9 5 0 4 23:18 +5 15
6 Сливнишки герой U10 (Сливница) 9 4 0 5 18:17 +1 12
7 БМ Спорт U10 (София) 9 3 0 6 18:29 -11 9
8 Витоша U10 (Бистрица) 9 2 0 7 12:17 -5 6
9 София 2010 U10 (София) 9 1 0 8 5:44 -39 3
10 Оскар ЕЛ U10 (София) 9 0 0 9 6:40 -34 0

Футбол 7 - втори етап

Фаза Дата Резултат
1 кръг 08.04.2015 Левски-Раковски U10 (София) 1:3 Левски U10 (София)
2 кръг 21.03.2015 ДИТ Спорт U10 (София) 2:8 Левски U10 (София)
3 кръг 28.03.2015 Левски U10 (София) 1:0 Метал 2002 U10 (Перник)
4 кръг 04.04.2015 Лъвчетата U10 (София) 0:8 Левски U10 (София)
5 кръг 18.04.2015 Левски U10 (София) 5:0 Костинброд U10 (Костинброд)
6 кръг 25.04.2015 ЦСКА U10 (София) 2:5 Левски U10 (София)
7 кръг 01.05.2015 Левски U10 (София) 3:1 Национал U10 (София)
8 кръг 09.05.2015 Годеч U10 (Годеч) 0:4 Левски U10 (София)
9 кръг 16.05.2015 Левски U10 (София) 7:1 РД Спорт U10 (София)

Бележки

Всички мачове се играят на стадион "Зона спорт", кв.Герман.

Класиране

Отбор М П Р З Гол. разлика Т
1 Левски U10 (София) 9 9 0 0 43:7 +36 27
2 Национал U10 (София) 9 7 1 1 37:10 +27 22
3 ЦСКА U10 (София) 9 5 1 3 20:15 +5 16
4 Годеч U10 (Годеч) 9 5 0 4 26:10 +16 15
5 Метал 2002 U10 (Перник) 9 4 2 3 18:10 +8 14
6 Левски-Раковски U10 (София) 9 3 3 3 11:11 0 12
7 РД Спорт U10 (София) 9 3 1 5 14:21 -7 10
8 Лъвчетата U10 (София) 9 3 1 5 10:22 -12 10
9 Костинброд U10 (Костинброд) 9 1 1 7 9:31 -22 4
10 ДИТ Спорт U10 (София) 9 0 0 9 5:56 -51 0